class="page page-id-589 page-template page-template-page_production page-template-page_production-php">

ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ПРОСЧЕТ ЗАКАЗА, ВОСПОЛЬЗОВАВШИСЬ ФОРМОЙ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ. А ТАК ЖЕ, МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ЗВОНОК И НАШИ, МЕНЕДЖЕРЫ, С ВАМИ СВЯЖУТСЯ.

Продукція

POS-МАТЕРІАЛИ (POS – з англійського Point Of Sale – точка продажу). Їх завдання – підвищити продажі якого-небудь конкретного товару (групи товарів) в даній торговій точці. При цьому дія носить обмежений в часі і просторі характер, тобто мотивує споживача зробити покупку “тут і зараз”. POS-продукція для будь-якого цільового використання, мобільні конструкції для виставкових заходів, стенди, дисплеї і стійки для обладнання торгових точок. Будь-які варіанти дизайну POS-продукції під замовлення.

Компанія Марамакс спеціалізується на виготовленні P.O.S матеріалів з гофрованого картону. Ми постійно працюємо над вдосконаленням виробництва та продукції, яку ми виготовляємо, а також над підвищенням ефективності виробничих потужностей, щоб запропонувати нашим клієнтам високоякісну рекламну продукцію за помірними цінами.
. Детальніше >>

w (2)
садочок стенд

5 ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЗОН POS-МАТЕРІАЛІВ:

  • Зовнішнє оформлення
  • Вхідна група
  • Торговий зал
  • Місце викладки
  • Прикасова зона

Воблери

Підвіски, що кріпляться до торгової полиці, каси та інших «гарячих» точок за допомогою вібруючої гнучкої ніжки.

Шелфтокери

(Буквально «промовиста полиця») – куточок, розміщується на торці полиці для виділення певної торгової марки в ряді конкуруючих. Можуть виконувати роль цінників.

МІНІВІТРИНИ

Барвисті конструкції з картону, в яких розміщуються рекламовані товари.

МОБАЙЛ

Підвісні конструкції, що кріпляться в більшості своїй до стелі торгового залу.

МУЛЯЖ

Об’ємні коробки (пляшки, банки), що імітують продукт в збільшеному масштабі.

 

МЕТАЛЕВІ POS-МАТЕРІАЛИДетальніше >>

POS-матеріали – це матеріали, які служать для додаткового залучення уваги і ефективного просування бренду або товару в місцях безпосереднього продажу, тобто мотивує споживача зробити покупку “тут і зараз”

5
1

ВИСТАВКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ТА НЕСТАНДАРТНІ СТІЙКИ

Нестандартні стійки, стенди і дисплеї, створені нами за індивідуальним замовленням, виграшно підкреслюють наявність товару в торговому залі.

НАВІСНІ ДИСПЛЕЇ І ДИСПЛЕЇ-ПАРАЗИТИ

POS-матеріали для оформлення прикасового простору. У цю групу входять невеликі навісні дисплеї, торговельні диспенсери і дисплеї-паразити.

ТЕРМО-ВАКУУМНЕ ФОРМУВАННЯ

Унікальне об’ємне торгівельне обладнання (дисплеї, стійки, стенди) – це ефективний спосіб привернути увагу до товару і підштовхнути до його придбання покупців, котрі ще не визначились.

КАШИРОВАНА УПАКОВКА З МІКРОГОФРОКАРТОНУ ТА ГОФРОКАРТОНУДетальніше >>

Що робити, якщо потрібно одночасно упакувати красиво, і при цьому захистити виріб від механічних пошкоджень? Рішення – каширування мікрогофрокартону та гофрокартону. Компанія Марамакс спеціалізується на виготовленні P.O.S матеріалів з гофрованого картону. Ми постійно працюємо над вдосконаленням виробництва та продукції, яку ми виготовляємо, а також над підвищенням ефективності виробничих потужностей, щоб запропонувати нашим клієнтам високоякісну рекламну продукцію за помірними цінами.

фото3 кашированная
фото4 кашированная

Каширування – це процес склеювання задрукованого листа (лайнера) з підкладкою (основою).

Вихідним матеріалом для процесу каширування служить:

  • Лайнер із крейдованого картону з нанесеним на нього повнокольоровим зображенням, виконаним офсетним способом. Всі види обробки (лакування, тиснення, припресовка і т. д.) також виконуються до операції каширування.
  • Основа з 2, 3, 5-шарового мікрогофрокартону та гофрокартону, або палітурного картону

На відміну від інших сортів пакувального картону, кашируваний мікрогофрокартон і гофрокартон при товщині, близьких до звичайного картону, має цілу низку переваг:

1. Вага коробки легше, але вона досить міцна, кращий захист товару, що знаходиться всередині, завдяки багатошаровості менше пошкоджується.

2. Каширований мікрогофрокартон і гофрокартон – це оптимальне рішення для упаковки як великих, так і дрібних за розмірами товарів. А завдяки «мікрохвилям» можливо створювати дуже маленькі коробки, для одержання яких зі звичайного картону довелося б брати тонкі сорти, при цьому презентабельність коробки зі звичайного картону знаходиться на дуже низькому рівні, така коробка легко деформується.

3. Конструктивні можливості каширування мікрогофрокартону та гофрокартону дозволяють приймати найрізноманітніші дизайнерські рішення в створенні будь-якої упаковки.

УПАКОВКА З КАРТОНУДетальніше >>

Картон – конструкторський матеріал. Офсетний друк, необмежені можливості моделювання, застосування нових поліграфічних технологій дозволяють втілити в життя найнеочікуваніші дизайнерські рішення.

фото3 кашированная
фото4 кашированная

Зв'яжіться з нами

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК ЗАМОВЛЕННЯ, СКОРИСТАВШИСЬ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ. А ТАК САМО, МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ДЗВІНОК І НАШІ, МЕНЕДЖЕРИ, ЗВ'ЯЖУТЬСЯ З ВАМИ.

ВГОРУ