class="single single-post postid-268 single-format-standard">

ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ПРОСЧЕТ ЗАКАЗА, ВОСПОЛЬЗОВАВШИСЬ ФОРМОЙ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ. А ТАК ЖЕ, МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ЗВОНОК И НАШИ, МЕНЕДЖЕРЫ, С ВАМИ СВЯЖУТСЯ.

Компания МАРАМАКС вступила в Польско —Украинскую Хозяйственную Палату

Польсько-Українська Господарча Палата — організація, яка об’єднує польські та українські суб’єкти господарської діяльності, що зацікавлені співробітництвом, а також виробничою і науково-технічною діяльністю. Палата надає допомогу в кооперації фірм, презентації суб’єктів господарської діяльності обох держав.

Якщо ваша фірма розробляє стратегію виходу на польський ринок, бажає зміцнити свої позицій на польському ринку або зацікавлена у пошуку партнерів у Польщі, запрошуємо Вас звертатися з запитаннями до Представництва «Польсько-Української Господарчої Палати». Якщо Ви націлені на довгострокову співпрацю на польському ринку та бажаєте користуватися повним спектром послуг, що надає Палата, то у Вас є можливість стати членом «Польсько-Української Господарчої Палати». Кожна фірма-член Польсько-Української Господарчої Палати може скористатися наступним переліком послуг: — пошук польських фірм-партнерів та організація ділових зустрічей; — проведення маркетингових досліджень; — консультації з реєстрації спільних підприємств у Польщі і на Україні; — участь у ярмарках, виставках, господарчих місіях; — розміщення інформації на Інтернет-сторінці Палати; — внесення фірми до бази даних, та реклама фірми як члена ПУГП на виставках форумах за участю палати; — регулярне надання інформації про нові фірми, які зацікавлені пошуком партнерів; — допомога при отриманні віз для виїзду на виставки та форуми в інших країнах.
izba

Свяжитесь с нами

ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ПРОСЧЕТ ЗАКАЗА,ВОСПОЛЬЗОВАВШИСЬ ФОРМОЙ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ. А ТАК ЖЕ, МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ЗВОНОК И НАШИ, МЕНЕДЖЕРЫ, С ВАМИ СВЯЖУТСЯ.

ВВЕРХ