Публiкації
та новини

Компанія ТОВ “MARAMAX” вступила у Польско -Українсько господарчої палати

Компанія ТОВ «Марамакс» вступила до Польско-Української господарчої палати

Польсько-Українська Господарча Палата — організація, яка об’єднує польські та українські суб’єкти господарської діяльності, що зацікавлені співробітництвом, а також виробничою і науково-технічною діяльністю. Палата надає допомогу в кооперації фірм, презентації суб’єктів господарської діяльності обох держав.

POINT OF SALES, АБО МІСЦЕ ПРОДАЖУ ЗАМІНИТИ НЕ МОЖНА

В умовах запеклої боротьби за споживача дедалі активнішу роль відіграють POS-матеріали (Point Of Sales – з англ. дослівно «місце продажів»). Дослідженнями доведено, що майже 60% покупців роблять с вибір безпосередньо в місці здійснення покупки. Саме тут вони й натрапляють на POS-матеріали – засоби оформлення місця продажів, які привертають увагу клієнта до виробів і мотивують до придбання товар

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ ПІДЛОГОВИХ СТІЙОК ВІД ВИРОБНИКА

Рекламні підлогові стойкіІменно реклама, в першу чергу, привертає увагу потенційного клієнта. Чим якісніше реклама, тим більше людей цікавиться Вашою пропозицією. Рекламні підлогові стійки повинні своїм зовнішнім виглядом чіпляти погляд і направляти людини на придбання товару або послуг.

ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДАЖІВ

Підвищення рівня продажів - найважливіше стратегічне напрям завоювання ринкових позицій. Маркетинговими засобами реалізації стратегічних планів виступають картонні POS-матеріали (POSM) і упаковка - на це положення звертають увагу фахівці ТОВ «Марамакс»